Najbližšie debničku doručíme:
/ / / /
Objednávky prijímame do:
Váš košík je prázdny

Najčastejšie otázky

Čo to je debničkový predaj ovocia a zeleniny?

Debničkový predaj alebo komunitou podporované poľnohospodárstvo (community supported agriculture) je komunitný systém predaja zeleniny a ovocia od pestovateľov priamo z ich záhrad či polí. Produkty sú zbierané najskôr deň pred rozvozom, a teda je zaručené, že dostanete vždy čerstvé, kvalitné, veľmi chutné, miestne produkované a sezónne ovocie a zeleninu.Tento systém veľmi úspešne už niekoľko rokov funguje napríklad vo Francúzsku, vo Švajčiarsku, v Nemecku, vo Veľkej Británii a ďalších krajinách.

Čo obsahuje debnička

Debnička obsahuje namiešanú čerstvú sezónnu zeleninu a ovocie, alebo produkty ktoré možno skladovať (zemiaky, koreňová zelenina, cibuľa, kapusta, ....)

Čo zaručujú debničky

Debničky obsahujú sezónne potraviny, ktoré sa pestujú na Slovensku, takže pôvod potravín aj spôsob pestovania je zaručený.

Kde všade debničku vozíte?

Debničky rozvážame v Liptovskom Hrádku, Liptovskom Mikuláši, Ružomberu, Poprade, Kežmarku a dedinách v blízkom okolí. Poplatok za dovoz priamo domov je zahrnutý v cene debničky. Pokiaľ si iba doobjednávate (objednávka neobsahuje žiaden typ nami skladanej debničky), neplatíte dovoz pri cene za tovar nad 19,90€. Do 19,90€ je cena za dovoz 3,90€.

Možem si vybrať čo bude v debničke?

Náš systém momentálne nedovoluje si vyberať jednotlivé produkty do debničky. Našou prioritou je dodávať Vám čo najrozmanitejšiu zmes produktov, ktoré sú obmieňané podľa dostupnosti. Vždy vychádzame z ponuky práve dopestovaných produktov. Ak však sú určité produkty, ktoré by ste chceli vymeniť, prosím kontaktujte nás. Vo veľkej debničke, môžete nájsť 10-15 druhov, a v malej 6-9 druhov ovocia a zeleniny.

Aká je cena debničky?

Cena za tú - ktorú debničku je uvedená na našej stránke. Pri prvej objednávke zaplatíte za debničku zálohu 10 Eur. Potom pri ďalších objednávkach Vám vždy už iba vymeníme prázdnu debničku za plnú. Jednoduché, však? :)

Keď chcem zo systému vystúpiť, čo mám spraviť s debničkou?

Našu debničku v použiteľnom stave radi od Vás preberieme späť a zálohu Vám vrátime.

Ak ste nenašli odpoveď na Vašu otázku, môžete nám ju poslať na info@liptovskadebnicka.sk alebo zavolať na číslo 0904 861 062.