Najbližšie debničku doručíme:
/ / / /
Objednávky prijímame do:
Váš košík je prázdny

O nás

Debničkovanie je pre nás splneným snom. Snom v ktorom sa spája práca s radosťou. Rok 2022 je našou deviatou sezónou a my sme sa spolu s Vami posunuli miľovými krokmi dopredu. Sme radi, že debničkovanie si našlo medzi Tatrami svoje pevné miesto. Sme mladá rodina, ktorá vychováva dve dcérky. Danika (8,5r) nás naštartovala, aby sme debničkovanie skúsili a Agátka (5,5r) je tiež našou súčasťou pri jej realizácii. Začínali sme u rodičov v garáži, momentálne máme svoje stále miesto v Liptovskom Mikuláši na Priemyselnej ulici, kde Vám každý týždeň balíme chutné produkty našich lokálnych pestovateľov.

Našou prioritou je priniesť na naše stoly opäť chuť, čerstvosť, sezónnosť a lokálnosť. Podarilo sa nám získať dodávateľov z miest, ktoré sú úrodnosťou pôdy a podnebnými podmienkami priaznivejšie ako tie naše podhorské oblasti. Ale tešíme sa, že postupne sa rozrastá už aj naša rodina pestovateľov z Liptova alebo Oravy. Takto sa naše debničky stávajú ešte lokálnejšie. Veríme, že tak ako my aj vy oceníte chutné a zdravé produkty vypestované našimi farmármi.

Náš tím

Každý kto pre Liptovskú debničku pracuje, je niečím výnimočný. Každý z nás má vlastný príbeh, svoju “ďalšiu” robotu a debničke sa venuje, pretože ho to baví a napĺňa. Debničkovanie spája úžasných ľudí, ktorí majú jasne stanovené životné priority. Hodnoty, kde zdravie, priateľstvo, spolupatričnosť a úcta k prírode sú dôležité životné piliere. Pretože debničkovanie nie je len o chutnej a kvalitnej zeleninke z našich lokálnych záhradok a polí, ale aj o živote a komunite, ktorú si medzi sebou vytvárame, a o svete v ktorom chceme žiť.

Vierka Vydarená

Vymyslela a spolu s manželom založila Liptovskú debničku, keď sa im narodila prvá dcérka. Vierka manažuje všetko okolo debničky. Stará sa o zákazníkov, komunikuje s pestovateľmi, balí debničky, príležitostne robí aj rozvoz. Na každý email Vám odpovie, na našom facebooku a instagrame vždy stretnete ju. Teší sa z každej pochvaly, ale zaujíma sa aj o kritiku. Plánuje, organizuje, hľadá, skúša a vymýšľa všetko s cieľom, aby ste boli čo najviac spokojní.

Michal Vydarený

Manžel, otec, šofér, balič debničiek, IT čkár. Všetko v jednom. Keď môže, vždy pomôže. Naša veľká záchrana a pomoc. Bez neho by to jednoducho nešlo.

Maťo

Maťo je profesionálny šofér. Môžete mu do rúk zveriť akúkoľvek zásielku a 100% sa spoľahnúť, že bude včas a promptne doručená. Teší nás, že sa môžeme na neho spoľahnúť a že naši zákazníci s doručením určite budú spokojní. Úžasný človek a kamarát. Poskytuje vynikajúce služby, vždy s úsmevom a milým slovom.

Počas každej sezóny sa u nás vystrieda viacero pracovníkov. Vždy k nám príde ten, kto v danej chvíli má priestor a čas na brigádu. Prácu ponúkame na dohodu a pracuje sa u nás dva dni v týždni – stredu a štvrtok od 6.00 do približne 12.00.

Naše stálice sú sympatické dôchodkyne:

Zuzka, Zdenka, Elenka alebo Janka

Do nášho tímu tento rok patria aj:

Anička, Miška alebo Sabrinka

Keď sú deti choré pomáha babka Evka

Určite chceme pomôcť aj ľuďom utekajúcim pred vojnou a preto berieme aj dievčatá z Ukrajiny:

Mila a Taňa

Pevnou súčasťou debničkovania sú aj naše deti:

Danika a Agátka