Najbližšie debničku doručíme:
/ / / /
Objednávky prijímame do:
Váš košík je prázdny

O nás

Debničkovanie je pre nás splneným snom. Snom v ktorom sa spája práca s radosťou. Rok 2020 je našou siedmou sezónou a my sme sa spolu s Vami posunuli miľovými krokmi dopredu. Sme radi, že debničkovanie si našlo medzi Tatrami svoje pevné miesto. Sme mladá rodina, ktorá od minulého roka vychováva dve dcérky. Danika (6,5r) nás naštartovala, aby sme debničkovanie skúsili a Agátka (3r) je momentálne našou každodennou súčasťou pri jej realizácii. Začínali sme u rodičov v garáži, momentálne máme svoje stále miesto v Liptovskom Hrádku, kde Vám každý týždeň balíme chutné produkty našich lokálnych pestovateľov.

Našou prioritou je priniesť na naše stoly opäť chuť, čerstvosť, sezónnosť a lokálnosť. Podarilo sa nám získať dodávateľov z miest, ktoré sú úrodnosťou pôdy a podnebnými podmienkami priaznivejšie ako tie naše podhorské oblasti. Ale tešíme sa, že postupne sa rozrastá už aj naša rodina pestovateľov z Liptova alebo Oravy. Takto sa naše debničky stávajú ešte lokálnejšie. Veríme, že tak ako my aj vy oceníte chutné a zdravé produkty vypestované našimi farmármi.

Náš tím

Každý kto pre Liptovskú debničku pracuje, je niečím výnimočný. Každý z nás má vlastný príbeh, svoju “ďalšiu” robotu a debničke sa venuje, pretože ho to baví a napĺňa. Debničkovanie spája úžasných ľudí, ktorí majú jasne stanovené životné priority. Hodnoty, kde zdravie, priateľstvo, spolupatričnosť a úcta k prírode sú dôležité životné piliere. Pretože debničkovanie nie je len o chutnej a kvalitnej zeleninke z našich lokálnych záhradok a polí, ale aj o živote a komunite, ktorú si medzi sebou vytvárame, a o svete v ktorom chceme žiť.

Vierka Vydarená

Vymyslela a spolu s manželom založila Liptovskú debničku, keď sa im narodila prvá dcérka. Vierka manažuje všetko okolo debničky. Stará sa o zákazníkov, komunikuje s pestovateľmi, balí debničky, príležitostne robí aj rozvoz. Na každý email Vám odpovie, na našom facebooku vždy stretnete ju. Teší sa z každej pochvaly, ale zaujíma sa aj o kritiku. Plánuje, organizuje, hľadá, skúša a vymýšľa všetko s cieľom, aby ste boli čo najviac spokojní.

Michal Vydarený

Manžel, otec, šofér, balič debničiek, IT čkár. Všetko v jednom Keď môže, vždy pomôže. Naša veľká záchrana a pomoc. Bez neho by to jednoducho nešlo.

Maťo

Maťo je profesionálny šofér. Môžete mu do rúk zveriť akúkoľvek zásielku a 100% sa spoľahnúť, že bude včas a promptne doručená. Teší nás, že sa môžeme na neho spoľahnúť a že naši zákazníci s doručením určite budú spokojní. Úžasný človek a kamarát. Poskytuje vynikajúce služby, vždy s úsmevom a milým slovom.

Katka

Katka je mamina troch dievčatiek. Pracovitá, skromná žienka nám každý týždeň pomáha baliť debničky a tiež pomáha s rozvozom v rámci L.Hrádku a okolí.

Zuzka

Ďalšia ekologická duša v našom tíme. V aktívnych rokoch pracovala pre národný park Nízke Tatry, teraz ju môžete okrem nášho debničkovania často vidieť na bicykli alebo v jej obľúbenej záhradke. Zuzka je úžasný človek s veľkým srdcom.

Pevnou súčasťou debničkovania sú aj naše deti:

Danika

Naša prvorodená dáma, ktorá občas ide s nami na rozvoz. Ak ju pri nás stretnete, rada sa na Vás usmeje a prezradí nejaké veľké tajomstvo. Pssst.

Agátka

Danikina sestrička, ktorá sa tento rok naučí najviac za celý svoj život. Robíme čo môžeme, aby to bolo učenie radostné a pokojné. A ona robí čo môže, aby si vydobyla kúsok svetla tohto sveta.